Vysokotlaké kompresory CNG - plničky domácí / firemní

Domácí plničky CNG

jsou řešením jak ještě více ušetřit na provozu Vašeho vozidla. Lze jezdit až za O,7 Kč na 1 km. Jsou vhodné nejen pro domácí plnění zemního plynu, ale i pro firemní využití. 

Jsou schopny obsloužit až 20 vozidel v závilosti na výkonu plnícího zařízení a velikosti tlakových zásobníků. Obsluha je velice jednoduchá, plně automatizovaná. Plnící koncovka se připojí k plnícímu hrdlu vozidla a po naplnění nádrží vozidla je proces automaticky ukončen. Zařízení jsou standartně vybavena speciálními čidly sledujícími případný únik plynu a dalšími bezpečnostími prvky.

Plnící zařízení můžete využit všude tam, kde lze připojit na rozvod zemního plynu podobně jako plynový sporák nebo jiný plynový spotřebič.

Výrobci plnících zařízení CNG

Na českém trhu jsou dostupní dva výrobci vysokotlakých kompresorů stlačujících zemní plyn: italský výrobce Gastecnica COLTRI a český výrobce Motor JIKOV. Produkty nabízíme.

Aktuality

01.09.2017 NOVÝ MOTOR VW 1.0 TGI

Nový tříválec spalující stlačený zemní plyn je primárně určen pro malá auta VW Group. Potvrzen je pro Seat Ibiza i nový Volkswagen Polo.


21.04.2014 DOVOZ ze zahraničí NA PŘÁNÍ

ZDARMA profi služby při realizaci dovozu


08.08.2012 CNG STANICE V ŽEBRÁKU - OTEVŘENÍ

PROVOZ NONSTOP


22.02.2014 Octavia CNG

Škoda Octavia G-Tec


Chceš být IN? Tankuj zemní plyn!

Copyright © 2007 – 2017 CNG Company s.r.o., Hředle 81, 267 51 Zdice, e-mail: info@cngcompany.cz