Volkswagen Caddy 2.0 CNG

Volkswagen Caddy 2.0 CNG

Caddy EcoFuel snížíte své náklady na pohonné hmoty až o 50 procent. Caddy EcoFuel totiž jezdí primárně na zemní plyn. Toto palivo je podstatně výhodnější než benzin nebo nafta. Motor o objemu 2,0 l a výkonu 80 kW (109 k) navíc spaluje zemní plyn obzvláště efektivně a úsporně.

S Caddy ve skříňové verzi toho přepravíte opravdu hodně. Přesněji řečeno téměř všechno. Díky užitečné hmotnosti cca 730 kg, povolené celkové hmotnosti až 2,2 t a hmotnosti přívěsu až 1500 kg si Caddy poradí s jakýmkoli nákladem. I v případě, že je vozidlo plně naložené, zátěže si stěží všimnete. Caddy je totiž v jakékoli situaci velmi stabilní. A přitom se rychle blíží k cíli.

Jedna věc vám nikdy nebude chybět: stoprocentní funkčnost. Nyní si můžete usnadnit práci: nákladový prostor skříňové verze má objem 3,2 m3 a je tedy velice prostorný. Zároveň je díky posuvným dveřím na pravé straně skříně, jejichž vstupní otvor je široký 70 cm, velice dobře přístupný.

Na přání můžete získat posuvné dveře i na levé straně skříně. Sami se také můžete rozhodnout, zda dáte přednost zadním dvoukřídlým nebo vzhůru výklopným dveřím. K bezpečné přepravě nákladu slouží 6 úchytných ok a dělicí přepážka mezi kabinou řidiče a nákladovým prostorem, která je pro lepší výhled řidiče v horní části opatřena plastovou mřížkou. S Caddy získáte jistotu, že termíny ve svém plánovacím kalendáři vždy dodržíte.

Ke stažení:

Kalkulace úspor VW Caddy

Technická data

  • Zajistíme nejvýhodnější cenu na trhu, kontaktujte nás ZDE
 

Aktuality

01.09.2017 NOVÝ MOTOR VW 1.0 TGI

Nový tříválec spalující stlačený zemní plyn je primárně určen pro malá auta VW Group. Potvrzen je pro Seat Ibiza i nový Volkswagen Polo.


21.04.2014 DOVOZ ze zahraničí NA PŘÁNÍ

ZDARMA profi služby při realizaci dovozu


08.08.2012 CNG STANICE V ŽEBRÁKU - OTEVŘENÍ

PROVOZ NONSTOP


22.02.2014 Octavia CNG

Škoda Octavia G-Tec


Chceš být IN? Tankuj zemní plyn!

Copyright © 2007 – 2017 CNG Company s.r.o., Hředle 81, 267 51 Zdice, e-mail: info@cngcompany.cz