Mercedes-Benz B-Class 180 NGT

Mercedes-Benz B-Class 180 NGT

Ať řídíte kterýkoli z modelů třídy B, vždy to znamená cenné přispění k ochraně životního prostředí. Nový model B 180 NGT může jezdit na benzín nebo zemní plyn. Ptáte-li se, koho nebo co s sebou můžete vzít na cesty, třída B nabízí více než jednu odpověď. Zadní sedadla ve formě lavice (rozdělená v poměru 1/3:2/3) je možné ve standardu sklopit vpřed. Sklopte zadní sedadla a během okamžiku máte k dispozici zcela rovnou a rozšířenou plochu pro nakládání zavazadel. Můžete také snížit výšku podlahy ložného prostoru o 8,5 centimetru – pro získání ještě většího prostoru pro zavazadla.

Díky prostředku pro opravy defektů kola TIREFIT není nutné vozit s sebou náhradní kolo – což znamená, že můžete uložit dva sedáky ze zadních sedadel do prostoru pro náhradní kolo pod podlahu ložného prostoru, což přispívá k rozšíření hloubky zavazadlového prostoru. Volitelně dostupná loketní opěrka pro střední zadní sedadlo může být sklopena nebo zcela vyjmuta, čímž se okamžitě vytvoří prostor pro nakládání dlouhých předmětů, jako například lyží.

Nejvyšší úroveň adaptability nabízí systém EASY-VARIO, který je k dispozici jako volitelná výbava. Umožňuje vám vyjmout sedadlo předního spolujezdce a opěradla zadních sedadel velice snadno a vytvořena je tak rovná plocha o délce až 295 cm.

Ke stažení

Kalkulace úspor Mercedes B – Class

Technická data

 

Aktuality

01.09.2017 NOVÝ MOTOR VW 1.0 TGI

Nový tříválec spalující stlačený zemní plyn je primárně určen pro malá auta VW Group. Potvrzen je pro Seat Ibiza i nový Volkswagen Polo.


21.04.2014 DOVOZ ze zahraničí NA PŘÁNÍ

ZDARMA profi služby při realizaci dovozu


08.08.2012 CNG STANICE V ŽEBRÁKU - OTEVŘENÍ

PROVOZ NONSTOP


22.02.2014 Octavia CNG

Škoda Octavia G-Tec


Chceš být IN? Tankuj zemní plyn!

Copyright © 2007 – 2017 CNG Company s.r.o., Hředle 81, 267 51 Zdice, e-mail: info@cngcompany.cz