Fiat Qubo 1.4 Natural Power

Fiat Qubo 1.4 Natural Power

Fiat Qubo – novinka na českém trhu je nabízena rovněž v provedení CNG. Pod podlahovou platformou má uloženy nádrže na zemní plyn (14,6 kg) a kapacita benzínové nádrže zůstává nezměněná ve výši 45 litrů. Fiat Qubo Natural Power je poháněn motorem o objemu 1368 cm3, který při pohonu na zemní plyn poskytuje dostatečný výkon 51 kW. Šetřete životní prostředí ještě více a vyberte si Fiat Qubo.

Design Fiatu Qubo, vpředu robustní a nápadný, boky s hladkými liniemi, velkoryse a netradičně navržená zadní část. To vše patří k vozidlu, které stojí pevně na zemi a snoubí nevšednost s originalitou.

Vnější rozměry – 3,959 m dlouhý, 1,735 m vysoký a 1,716 m široký. Průměr otáčení menší než 10 m – užijte si spojení designu a skvělých jízních vlastností. Dva faktory, které jsou zásadní pro slalom v městské dopravě a volný pohyb v přírodě.

Maximální viditelnost díky široké přední části, bočním dveřím a velkému přednímu sklu. Boční skla vykouzlí obrysy šipky, které se proplétají s originálně modelovanými nárazníky a s boční stranou vozidla, která dosahuje vysokých dynamických kvalit. Mezi hlavní znaky patří velké zadní dveře zavazadlového prostoru v novém designu s truhlovitým vzhledem, stylová přední i zadní světla, plně chráněná proti bočním nárazům a posuvné dveře, které zajišťují snadný přístup do vozidla. Soustředěná pozornost na detaily a aerodynamický výkon, to je výzva designu Qubo.

Ke stažení:

Kalkulace úspor Fiat Qubo

Uživatelský manuál Natural Power

Aktuality

01.09.2017 NOVÝ MOTOR VW 1.0 TGI

Nový tříválec spalující stlačený zemní plyn je primárně určen pro malá auta VW Group. Potvrzen je pro Seat Ibiza i nový Volkswagen Polo.


21.04.2014 DOVOZ ze zahraničí NA PŘÁNÍ

ZDARMA profi služby při realizaci dovozu


08.08.2012 CNG STANICE V ŽEBRÁKU - OTEVŘENÍ

PROVOZ NONSTOP


22.02.2014 Octavia CNG

Škoda Octavia G-Tec


Chceš být IN? Tankuj zemní plyn!

Copyright © 2007 – 2017 CNG Company s.r.o., Hředle 81, 267 51 Zdice, e-mail: info@cngcompany.cz