Mercedes-Benz Sprinter 316 NGT

Mercedes-Benz Sprinter 316 NGT

Nový Sprinter NGT s inovativní technologií pohonu na zemní plyn. Se svým bivalentním pohonem na zemní plyn je nový Sprinter NGT praktickou odpovědí na naléhavé ekologické a ekonomické otázky současnosti. Tato alternativní stejně jako inovativní koncepce poháněcího ústrojí umožňuje výrazné snížení emisí, nízké náklady na pohonné hmoty a větší dojezd. Sprinter NGT je tedy výhodný jak z hlediska ekonomického tak i ekologického.

Hledáte partnera, který vyhoví nejvyšším požadavkům? Pak jste u vozidel Sprinter na správné adrese, neboť Vám nabízejí velký počet možností a mají, dokonce i pro nejnáročnější úkoly, vždy po ruce vhodné řešení.

  • nákladový prostor až 17 m³
  • standardně ADAPTIVE ESP®
  • kvalitně vybavený interiér
  • až 4 délky karoserie a 3 výšky střechy
  • na přání pohon všech kol 4×4

Skříňové dodávky Sprinter stanovují měřítka v oblasti přepravní kapacity: Díky čtvrté délce karoserie a supervysoké střeše mají skříňové dodávky Sprinter objem nákladového prostoru až 17 m³ a maximální užitečnou hmotnost 2710 kg. Stačí o číslo menší? Žádný problém! S variabilním nákladovým prostorem je skříňová dodávka právě tak mnohostranná, kolik je různých oblastí pro jejich uplatnění.

Ke stažení:

Kalkulace úspor Mercedes-Benz Sprinter

Technická data

 

Aktuality

01.09.2017 NOVÝ MOTOR VW 1.0 TGI

Nový tříválec spalující stlačený zemní plyn je primárně určen pro malá auta VW Group. Potvrzen je pro Seat Ibiza i nový Volkswagen Polo.


21.04.2014 DOVOZ ze zahraničí NA PŘÁNÍ

ZDARMA profi služby při realizaci dovozu


08.08.2012 CNG STANICE V ŽEBRÁKU - OTEVŘENÍ

PROVOZ NONSTOP


22.02.2014 Octavia CNG

Škoda Octavia G-Tec


Chceš být IN? Tankuj zemní plyn!

Copyright © 2007 – 2017 CNG Company s.r.o., Hředle 81, 267 51 Zdice, e-mail: info@cngcompany.cz