Iveco Stralis Cursor 8 - F2B CNG

Iveco Stralis AD 260S27 Y/PS CNG

Při vývoji a konstrukci vozů společnost Iveco vždy přihlíží k vývoji na trhu, potřebám zákazníků a ekologickým požadavkům. Tento přístup je důležitou součástí vývoje těžkých nákladních vozů pro silniční dopravu řady Stralis, u nichž v roce 2007 došlo k významným inovacím a u těžkých vozů řady Trakker určených pro práci v lomech a na stavbách. Celá těžká řada se pyšní stejnými bezpečnostními a konstrukčními prvky, vysokou úrovní komfortu a motory Cursor, které jsou spolehlivé, mají nízkou spotřebu, velký výkon a malou hlučnost. Nová modelová řada spolehlivých a vysoce výkonných vozů Stralis AS je vybavena motory odpovídajícími nejnovějšímu technickému vývoji, které dosahují vynikající výkon při široké oblasti otáček s nízkou spotřebou a nízkou úrovní emisí (s předstihem jsou k dispozici motory splňující Euro 5). Poslední inovace se zaměřily zejména na kabinu a jejich hlavním důvodem bylo nabídnout zákazníkům vůz, který jim umožní zvýšit produktivitu a snížit provozní náklady.

Nabízená modelová řada je velmi široká a splňuje požadavky na zajišťování specifických dopravních služeb. Vysoká technická úroveň konstrukčního řešení umožnila spojit bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost a přináší zákazníkům rychlý, moderní a hospodárný vůz s agresivním vzhledem.

Ke stažení:

Kalkulace úspor Iveco Stralis

Technické listy Iveco Stralis AD 260S27 YPS CNG

Technické listy Iveco Stralis AD 190S27/P CNG

Aktuality

01.09.2017 NOVÝ MOTOR VW 1.0 TGI

Nový tříválec spalující stlačený zemní plyn je primárně určen pro malá auta VW Group. Potvrzen je pro Seat Ibiza i nový Volkswagen Polo.


21.04.2014 DOVOZ ze zahraničí NA PŘÁNÍ

ZDARMA profi služby při realizaci dovozu


08.08.2012 CNG STANICE V ŽEBRÁKU - OTEVŘENÍ

PROVOZ NONSTOP


22.02.2014 Octavia CNG

Škoda Octavia G-Tec


Chceš být IN? Tankuj zemní plyn!

Copyright © 2007 – 2017 CNG Company s.r.o., Hředle 81, 267 51 Zdice, e-mail: info@cngcompany.cz