O nás

Historie

Společnost byla založena v roce 1998 současným jednatelem panem Vladimírem Stolzem. Mimo jiné aktivity společnost působila v oboru prodej náhradních dílů pro osobní a dodávkové automobily, jejich montáží, servisem, instalací zabezpečovacích zařízení nebo dovozem ojetých vozidel ze zahraničí.

V roce 2008 došlo k transformaci společnosti, a to z důvodu zmenšení objemu aktivit a specializace na oblast problematiky užití stlačeného zemního plynu v dopravě.

Profil

CNG Company s.r.o. se specializuje na obchod s osobními, dodávkovými nebo nákladními automobily, jejichž motory jsou výrobci vyvinuty prioritně na spalování stlačeného zemního plynu (CNG) nebo bioMETANU (bioCNG). Interiér těchto vozidel ani zavazadlový prostor není žádným způsobem omezen (nejde o tzv. přestavby). V současné chvíli jsme jedinou společností v České republice, která má v portfoliu nová vozidla všech značek dostupných v ČR, které nabízejí OEM automobily s pohonem na CNG (Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Volkswagen). Díky ucelené obchodní politice dokážeme reagovat na naprostou většinu potřeb zákazníků, z tohoto důvodu jsme sortiment rozšířili o nabídku domácích/firemních plnících stanic/zařízení, ojetá originální vozidla s pohonem na CNG a další doplňky související s provozem CNG vozidel.

Naše vize a filozofie

  • nabídnout klientovi –  komplexní  řešení výhod CNG jako ekonomické a ekologické  pohonné hmoty
  • podílet se na rozvoji užití zemního plynu v dopravě
  • prosadit výraznější zvýhodnění  uživatelů eko­logických vozidel
  • přiblížit veřejnosti možnosti využití zemního plynu nejen jako ekologického, ale ekonomického paliva blízké  budoucnosti.

Podpora prodeje CNG vozidel

V České republice je v současnosti řídká síť veřejných plnících stanic stlačeného zemního plynu (CNG). S ohledem na potřeby klientů reagujeme rozšířením naší nabídky o domácí/firemní plnící stanice a zařízení. Spolupracujeme s italským výrobcem kompresorů zn. Gastecnica Coltri s.p.a. a s českým výrobcem plniček CNG – MOTOR JIKOV Strojírenská, a.s. Ve spolupráci s firmou BONETT, a.s., připravujeme výstavbu veřejné plnící stanice „Žebrák“, která bude umístěna na trase mezi městy Praha a Plzeň (dálnice D5 – exit 34). V areálu této stanice bude vybudováno zázemí pro provoz autobazaru ojetých vozidel s pohonem na CNG a servis pro originální vozidla CNG všech značek.

Aktuality

01.09.2017 NOVÝ MOTOR VW 1.0 TGI

Nový tříválec spalující stlačený zemní plyn je primárně určen pro malá auta VW Group. Potvrzen je pro Seat Ibiza i nový Volkswagen Polo.


21.04.2014 DOVOZ ze zahraničí NA PŘÁNÍ

ZDARMA profi služby při realizaci dovozu


08.08.2012 CNG STANICE V ŽEBRÁKU - OTEVŘENÍ

PROVOZ NONSTOP


22.02.2014 Octavia CNG

Škoda Octavia G-Tec


Chceš být IN? Tankuj zemní plyn!

Copyright © 2007 – 2017 CNG Company s.r.o., Hředle 81, 267 51 Zdice, e-mail: info@cngcompany.cz